Temsilciliklerimiz

Nacalai Tesque, Japonya’nın önde gelen yaşam bilimi reaktif tedarikçilerinden biridir.

HPLC ve kapiler kolonlar, toksinler, antikorlar, enzimler, hücre kültür ortamları, analitik kitler ve araştırma kimyasalları üreticisidir.
Üniversitelerdeki laboratuvarlara, ilaç ve yiyecek-içecek şirketlerine, kamu ve özel araştırma enstitülerine tedarikçi konumundadır.

Kendi COSMOSILR HPLC ve kapiler kolonlarının, ayırma kitlerinin, toksinlerin ve biyolojik reaktiflerin ihracatçısı olan Nacalai Tesque uluslararası araştırma kimya ve yaşam bilimleri pazarında, Ar-Ge ve iş faaliyetlerini Biyoteknoloji, Genomik, Proteomik ve Nanoteknolojideki küresel talebi karşılamak için geliştiriyor.

2005 yılında kurulan Advanced Materials Technology (AMT), Wilmington, Delaware’de (ABD) bulunan yenilikçi bir ürün geliştirme ve üretim şirketidir ve yüksek kalitede araştırma yapmaya ve tasarlamaya adanmış olup, dünya çapında bilim adamları için ayrılık bilimi alanında çalışan materyalleri mümkün kılmaktadır.

Advanced Materials Technology ekibi, 100’den fazla yıllık deneyimini yaratıcılıklarıyla birlikte alan ve endüstrinin en zorlu uygulama sorunlarının üstesinden gelmek için tasarlanmış bir dizi yeni ürün başlatan endüstri uzmanları ile kuruldu. Hız ve verimlilik için tasarıma odaklanarak, Fused-Core® teknolojisini kullanarak HPLC için ilk ‘small-particle core-shell’ yarattılar. AMT daha sonra zor uygulamalar için yenilikçi çözümler sunmaya devam etmek için birden fazla ürün serisi üretmeye başladı. Şirket, sıvı kromatografisi alanında üstün yetenek ve uzmanlığa yatırım yaparak yeteneklerini sürekli olarak genişletmiş ve güçlendirmiştir.

AMT’deki ekip, yenilikçi ürünler üretmeye ve en yüksek kalitede ayırma ürünlerinin zamanında tesliminde lider olmaya kendini adamıştır ve alanında en iyisi olarak bilinir.

ALWSCI, yüksek kalite, iyi hizmet ve uygun fiyat ile analitik alan ve laboratuvar malzemeleri alanında küresel bir tedarikçidir.

İlaç, yaşam bilimi, kimya ve gıda alanlarına hitap eden ALWSCI Group’un ALWSCI ve Labfil olmak üzere iki ünlü markası vardır.
ALWSCI markası Kromatografi vialleri, septumlar ve numune depolamaya odaklanmıştır.
Labfil markası ise membran ve şırınga ucu filtrelere (steril veya steril olmayan) odaklanmıştır.

HPLC şu anda karbonhidratları, alkolleri ve organik asitleri analiz etmek için en önemli kromatografik yöntemdir. Bu tekniğin kullanımı kolaydır ve hızlı, spesifik, hassas ve kesin ölçümler yapabilir. Benson Polymeric, karbonhidratların, organik asitlerin ve alkollerin analizi için çeşitli polimerik bazlı kolonlar sunmaktadır.